Prawo Cywilne

PRAWO CYWILNE

 

Prawo cywilne to ta dziedzina prawa, z którą najczęściej można się zetknąć. Dotyczy to zarówno osób fizycznych, jak i przedsiębiorców. Z naszego doświadczenia wynika, że wiele osób nie jest świadoma, jak ważna jest pomoc prawnika w obecnych czasach. Zapewniamy Państwu pomoc zarówno na etapie pozasądowym, jak i przed Sądami.

 

KDDK DopierałaKubot Adwokaci i Radcowie Prawni gwarantuje wysoką jakość usług z zakresu prawa cywilnego. Zajmujemy się zarówno sprawami o zapłatę (windykacja należności), prawem spadkowym (dziedziczenie), jak i odszkodowaniami oraz prawem umów.

 

Osobą zarządzającą departamentem prawa cywilnego KDDK DopierałaKubot Adwokaci i Radcowie Prawni jest wspólnik Kancelarii adwokat Paweł Dopierała, który w swej praktyce doradza oraz reprezentuje przed Sądami Klientów Kancelarii.

 

Departament prawa cywilnego KDDK DopierałaKubot Adwokaci i Radcowie Prawni zajmuje się m.in.:

-sporządzeniem i analizą umów z zakresu prawa cywilnego, m.in. umowa sprzedaży, dostawy, najmu, o dzieło,  zlecenia itp.;

-doradztwem i zastępstwem procesowym z zakresu prawa spadkowego: stwierdzenie nabycia spadku, dziedziczenie, dział spadku, sprawy o zachowek, wydziedziczenie, testamenty;

-zastępstwem procesowym przed Sądami w sprawach o zapłatę, odszkodowanie, windykację należności, naruszenie własności, naruszenie posiadania.

prawo cywilne, porady prawo cywilne, kancelaria prawo cywilne
testowyt content block

testowy content block